Kalkulačka investice

Nemovitost
Hypotéka
% Rok
Výnosy
Měsíčně
Měsíčně
Výsledky
*všechny údaje jsou čistě orientační
Hypotéka
Zaplaceno úroků
Měsíční splátka
Měsíční rozdíl ve splátce
Aktivní roční výnos
%
Aktivní měsíční výnos
Pasivní zhodnocení
Kč Měsíčně
Kč Rok
%
Odměna Top správce
%
Měsíční náklady celkem
Aktivní zhodnocení vlastních zdrojů
Kč Měsíčně
Kč Rok
%
Celkové roční zhodnocení nemovitosti
Kč Měsíčně
Kč Rok
%

Top Správce: Za desetinu nájmu přebere 100 procent vašich starostí

Investujte do nemovitostí, byt raději pronajímejte, neprodávejte. Rad jak mít úspory co nejvýhodně uskladněné najdete na internetu mraky. Ale jak proniknout do světa realit, když to s sebou nese takových starostí? Řešením je Top Správce, pomůže vám najít vhodnou nemovitost k investici, sežene vám prověřeného nájemníka, vyřídí veškeré papírování a ještě se vám o majetek postará.

Pokud už nějakou nemovitost vlastníte a pronajímáte, víte, co to je za lopotu. Sehnat schopného nájemníka, nastavit nájemné, aby člověk neprodělával, sepsat srozumitelnou smlouvu, starat se o revize. Zkrátka, je toho spousta.

Pokud vedle toho vedete i normální život, máte zaměstnání na plný úvazek, najít čas na tyhle povinnosti není vůbec snadné.

A právě proto je tu Top Správce, který vás těchto úkolů zbaví. Pomůže vám byt zpropagovat, nafotí ho, rozhodí inzeráty, sežene solidního nájemníka, s renomovanými právníky se postará o smlouvu a zajistí veškerý technický servis, který bude v bytě potřeba. Samozřejmě, Top Správce je placená služba. Vezme si desetinu nájemného, ale sto procent vašich starostí.

Možná jsou mezi vámi i tací, kteří teprve rozmýšlí investici do nemovitosti. Mají něco uspořeno, ale potřebovali by poradit, do kterého bytu či domu bude nejlépe částku investovat. Nejsnadnější je samozřejmě kontaktovat tým Top Správce, který vám rád osobně poradí.

Pokud ale potřebujete sami vidět konkrétní čísla výnosů, máme pro vás speciální kalkulačku, která vám s počítáním pomůže. A abyste všechny kolonky správně pochopili, zkusíme vás celým procesem provést díky jednomu příběhu.

Františku Mrázovi bylo nedávno 25 let. Dostudoval vysokou školu a rozkoukává se v prvním zaměstnání. Rodinu ještě neplánuje, chce si nejprve vybudovat kariéru. K bydlení mu zatím stačí malá garsonka v Plzni, kterou v pohodě utáhne ze svého nástupního platu. Díky brigádám a stavebnímu spoření, které mu rodiče léta vedli má solidní úspory, dá dohromady půl milionu korun.

Kamarád mu poradil, ať je zkusí investovat do nějaké nemovitosti, že prý tak úspory nejlépe zhodnotí. Sám tomu příliš nerozuměl, a tak zkoušel hledat na internetu a obrátil se na Top Správce.

Společně vybrali krásný a zařízený byt 2kk na Klatovské. Líbilo se mu, že je po kompletní revitalizaci, zateplený, se zánovní střechou a navíc ho má pěkně na očích, protože kousek od něj pracuje.

Jeho cena byla 2 100 000 Kč, takže zbývajících 1 600 000 musel zajistit hypotečním úvěrem. Ten se mu povedlo získat na 30 let s úrokem 1,89 procenta. Byt se Top Správci povedlo pronajmout za 12 tisíc + energie a služby. 

A výsledný zisk? Po odečtení relativně nízkého poplatku do fondu oprav 1250 Kč a odměně Top Správci mu zbývá ještě 3 723 korun zisku. Byt se mu postupně sám splácí a aktivní zhodnocení jeho úspor se tak drží na 83 tisících ročně. Jinými slovy za pět let, kdy oslaví třicetiny, má investici zpátky. Samozřejmě k tomu dál slušný měsíční přivýdělek a bez starostí.